ROK SZKOLNY 2023/2024

OLIMPIADA Imię i nazwisko klasa tytuł (laureat/finalista) opiekun
Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej Małgorzata Rzepka 4u finalistka Robert Rutkowski
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
Krzysztof Wojciechowski 3e finalista
Agnieszka Pawlak, Alina Lachowska
Mateusz Kosianowski 2e finalista
XXXVI Olimpiada Filozoficzna Grzegorz Strojnowski 4c finalista Andrzej Wołosewicz
LIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Zofia Sienniak 3g finalistka Jolanta Klimas-Górecka
XLII Olimpiada Języka Łacińskiego Kazmierz Wojtyński 4e finalista Irena Tryc
Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Dominik Kowalczyk 3f finalista Artur Jabłoński

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Warszawska Olimpiada Młodzieży WOM
Indywidualne biegi przełajowe
1.Szymon Szewczyk klasa III c
II m-ce w dzielnicy,
IV w Warszawie w indywidualnych biegach przełajowych WOM
Piłka ręczna dziewczyn
I m-ce w dzielnicy, III m-ce w Warszawie
1.Maja Brasse II g 8.Marta Adamiak IV h
2.Natalia Dziak III g 9.Alicja Wcisło II u
3.Julia Wasiak II g 10.Julia Bereda II u
4.Dominika Krusińska IV d 11.Pola Pułkowska II b
5.Jagoda Jóźwik IV d 12.Aleksandra Petrallis I g
6.Aleksandra Wasik I b 13.Dominika Marczak IV d
7.Julia Siemko I b
Biegi sztafetowe
II m-ce w dzielnicy chłopcy biegi sztafetowe dzielnica WOM
1.Adam Płuciennik IV g 4.Piotr Bis II b
2.Adam Baczyński II c 5.Antoni Cisek I h
3.Franciszek Ciborowski III e 6.Szymon Szewczyk III c
III m-ce w dzielnicy dziewczyny biegi sztafetowe dzielnica WOM
1.Kamila Żulińska IV g 4.Karolina Sobolewska II d
2.Maria Jesionek III a 5.Alicja Wcisło II u
3.Marta Affek II c 6.Daria Skowrońska I u
I m-ce Badminton dzielnica WOM
1.Jeremiasz Radziejowski II c 2.Tomasz Achramowicz III u
II m-ce chłopców w dzielnicy w koszykówce
1.Szczęsny Michał II e 6.Giemza Olgierd IV d
2.Wołk Maksymilian II e 7.Brzozowski Antoni IV g
3.Jabłoński Krzysztof II m 8.Petrosjan Jan IV g
4.Lipka Mateusz III u 9.Kuciewski Fabian IV c
5.Pobudejski Adam IV c
III m-ce dziewcząt w dzielnicy w koszykówce
1.Ferdyn Oliwia II m 7.Lejk Maria IV b
2.Wcisło Alicja II u 8.Pisarek Joanna IV b
3.Michalska Maja III b 9.Sieszcza Julia IV b
4.Kubik Wiktoria III d 10.Wróblewska Rozalia IV c
5.Ziemak Emilia III g 11.Adamiak Maria IV h
6.Kubiak Amelia IV b
Rozgrywki z SKS-u do AZS-u
W rozgrywkach województwa mazowieckiego I m-ce
finał ogólnopolski I m-ce
1.Lipka Mateusz III u 6.Kuciewski Fabian IV c
2.Włodarkiewicz Piotr IV b 7.Świerszcz Maciej IV d
3.Bednarczyk Mikołaj IV c 8.Chojecki Łukasz IV e
4.Cichosz Julian IV c 9.Rodak Tobiasz IV e
5.Dyląg Franciszek IV c 10.Petrosjan Jan IV g
Turniej Koźmiński Trio Basket
I miejsce w mazowieckim turnieju koszykówki
1. Ewa Bagrowska 4u
2. Julia Sieczka 4b
3. Oliwia Ferdyn 2m

Inne osiągnięcia:
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny MATEMATYKA W OBIEKTYWIE
wyróżnienia:
Oliwia Lewandowska kl. 3b
Sara Aziz kl. 2g
Nagroda NASA Astronomical Picture of the Day
Antoni Zegarski kl. 3d
Juvenes Translatores
międzynarodowy konkurs dla młodych tłumaczy Unii Europejskiej
Rozalia Wróblewska kl 4c zwyciężczyni z Polski
Noe Hoffman-Zarecki kl. 4c wyróżnienie
Konkurs „Odpowiednie dać obce słowo”
w kategorii język angielski:
Natalia Dziak kl. 3g 1 miejsce
w kategorii języka hiszpański:
Aniela Chajęcka kl. 2j 2 miejsce
w kategorii język francuski:
Aleksandra Behrendt kl. 3g 3 miejsce
Mistrz Debat Historycznych IPN
Klub Debat Hoffmanowej w składzie:
1. Zuzanna Czerwińska 1f
2. Tadeusz Gajda 3e
3. Adam Podkowa 2u
4. Gabrila Smiglin 1f
5. Alicja Tyrakowska 3d – kapitan
Rezerwa: Magdalena Jaszczak 1g
Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne
Antoni Zegarski 3d III miejsce
Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu
XIV edycja
Antoni Zegarski 3d I miejsce
Memoriał Urszuli Marciniak
laureatki:
Małgorzata Boguszewska 4u I miejsce
Antonina Komorowska 4d III miejsce
Nikola Zajbt 2e X miejsce
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej
Katarzyna Szwed 4c laureatka IX miejsca