ROK SZKOLNY 2022/2023

OLIMPIADA Imię i nazwisko klasa tytuł opiekun
69. Olimpiada Chemiczna Zofia Żelewska 4g laureat Anna Kończyk, Agata Jagielska
69. Olimpiada Chemiczna Tomasz Grabowski 3b finalista Anna Kończyk, Agata Jagielska
69. Olimpiada Chemiczna Dominik Kucharski 4d finalista Anna Kończyk
74. Olimpiada Matematyczna Mateusz Prokopowicz 4c finalista Anna Sutkowska, Dominika Regiec, Grzegorz Dłużewski
30. Olimpiada Informatyczna Krzysztof Jaros 3c finalista Ewa Nizińska, Jacek Krupski
Olimpiada Języka Hiszpańskiego Teodor Harasimowicz Vargues 4e laureat Tomasz Kościński, Katarzyna Zúñiga
47. Olimpiada Języka Angielskiego Maksymilian Francuz 4f laureat Anna Cioch
XXXIII Olimpiada Teologii Katolickiej Gabriela Jaroszczyk 2a laureatka Tomasz Sypniewski
64. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Maksymilian Francuz 4f finalista Tomasz Dołęga
Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Wiktoria Drabińska 4d finalista Elżbieta Błahuta
XVIII Olimpiada Przedsiębiorczości Antoni Zwolicki 4e finalista Anita Mikucka-Moczek
XLIX Olimpiada Geograficzna Maciej Skorupa 4e finalista Barbara Braun
52. Olimpiada Biologiczna Urszula Gepner 2b finalistka Henryka Zganiacz
52. Olimpiada Biologiczna Julia Łucyn 4h laureatka Anna Hnydka
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości Katarzyna Furmanek 2c finalistka Lidia Cąder- Mierzejewska
KONKURSY I PROJEKTY Imię i nazwisko klasa tytuł opiekun
Miedzynarodowy Konkurs Nauki i Inżynierii Dallas USA 2023 Katarzyna Furmanek 2c finalistka Lidia Cąder- Mierzejewska
Sukces na Bank. Turniej wiedzy o finansach i ekonomii Dominik Kowalczyk 2f laureat Anita Mikucka-Moczek
Jan Kozłowski 2f laureat
Adam Mierzejewski 2f laureat
Mateusz Socha 2f laureat
Paweł Zaleśny 2f laureat
XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych w Brydżu Sportowym Weronika Miszczuk 2b II miejsce
Projekt „@talentON” Natalia Dziak 2g laureatka Tomasz Sypniewski
Kacper Jasiński 3d laureat

ROK SZKOLNY 2021/2022

OLIMPIADA Imię i nazwisko klasa tytuł opiekun
68. Olimpiada Chemiczna Karol Illinicz-Zeydel 3D laureat Anna Kończyk
68. Olimpiada Chemiczna Maciej Szpak 3D laureat Anna Kończyk
68. Olimpiada Chemiczna Dawid Dąbrowski 3D laureat Anna Kończyk
68. Olimpiada Chemiczna Mikołaj Biegański 3B laureat Anna Kończyk, Szymon Kucharski
68. Olimpiada Chemiczna Zofia Żelewska 3g laureat Anna Kończyk, Agata Jagielska
68. Olimpiada Chemiczna Ewelina Gruszczyńska 3D finalista Anna Kończyk
73. Olimpiada Matematyczna Tue Anh Nguyen 3U finalista Jakub Pawlikowski, Joanna Kiełbasa, Mateusz Dębowski
6 Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Natasza Lazar 3F laureatka Małgorzata Wiśniewska
20. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Katarzyna Szwed 3c laureatka (6. miejsce w kraju) Ewa Nizińska
XIX Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyczna Katarzyna Szwed 3c wyróżnienie Ewa Nizińska
71. Olimpiada Fizyczna Alicja Domańska 3U finalistka Zofia Pietrzak, Adam Zbierski
XXXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Leonard Nagórka 3f finalista Anita Mikucka-Moczek
XLVIII Olimpiada Historyczna Tomasz Hilsberg 3f laureat Artur Jabłoński

ROK SZKOLNY 2020/2021

OLIMPIADA Imię i nazwisko klasa tytuł opiekun
67. Olimpiada Chemiczna Maciej Szpak 2D laureat Anna Kończyk
67. Olimpiada Chemiczna Łukasz Grzegrzółka 3B laureat Anna Kończyk, Szymon Kucharski
67. Olimpiada Chemiczna Krzysztof Kochanowski 3D finalista Anna Kończyk
67. Olimpiada Chemiczna Karol Illinicz-Zydel 2D finalista Anna Kończyk
XVI Olimpiada Przedsiębiorczości Leonard Nagórka 2f finalista Anita Mikucka-Moczek

LAUREACI:

WOJCIECH MICHALSKI
– Brązowy medal i tytuł laureata 52. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej, opiekun: Agata Jagielska oraz Anna Kończyk

IGOR ZYDLEWSKI:
– Laureat LXV Olimpiady Chemicznej
– Laureat I stopnia, Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, chemia
– III miejsce w XXXIV Konkursie Chemicznym, Politechnika Warszawska

JAN TRZCIŃSKI:
– Laureat LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

ROBERT NOWECKI:
– Laureat LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

MARCELI KORBIN:
– II miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatyczno-Matematycznej

JAN PIOTROWSKI:
– Laureat LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

JAN PAKIEŁA:
– Laureat XXX Olimpiady Filozoficznej

LUA CROWLEY:
– Laureatka 41 Olimpiady Języka Angielskiego (2 miejsce w Polsce)

MATEUSZ LORENC:
– Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, opiekun: Małgorzata Wiśniewska

ADAM TRYNISZEWSKI:
– X Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w dziedzinie geografia z elementami geologii, opiekun: Karolina Wolszczak

RAFAŁ RUSAK:
– XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska
– V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska

WERONIKA ŚMIERZYŃSKA:
– XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, opiekun: Adam Jaczewski

DOMINIKA ŚMIERZYŃSKA:
– XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, opiekun: Adam Jaczewski

MARTYNA MROZEK:
– XL Olimpiada Języka Francuskiego, opiekun: Edyta Nałęcz-Dźwigała

MATEUSZ KĘDZIORA:
– LXII Olimpiada Chemiczna, opiekun: Małgorzata Karwowska-Stefaniak

KAROLINA KASPRZYK:
– XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

KIJAN CROWLEY:
– 38 Olimpiada Języka Angielskiego (9 miejsce w Polsce), opiekun: Danuta Przeździecka

ZUZANNA MOROZ:
– III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska
– X Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska

KATARZYNA BUBIEŃ:
– XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka

ANNA ZAPOLSKA:
– XIX Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu, opiekun: Beata Wanago-Wojtczak

JAKUB STASIK:
– 1 miejsce w Polsce w XXVI Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHAŁ DĄBROWSKI:
– XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

ADAM PUCHALSKI:
– XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MACIEJ FELCZAK:
– XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska


FINALIŚCI:

BARTOSZ BOGUCKI:
– finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

JAN ZAJĄCZKOWSKI:
– finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

MATEUSZ KĘDZIORA:
– LXIII Olimpiada Chemiczna, opiekun: Małgorzata Karwowska-Stefaniak

SZYMON BURSZTA:
– 58 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun: Artur Jabłoński

MACIEJ SAWCZUK:
– Ogólnopolski Konkurs Fizyczny ,,First step to Nobel Prize”, opiekun: Anna Drosio

MARCIN ZIÓŁKOWSKI:
– XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska
– XII Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska

LUA CROWLEY:
– XLI Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch
– 40 Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch

KAROLINA KASPRZYK:
– XI Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska

MARCIN MIŁOSZ:
– XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHALINA MICHOROWSKA:
– XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

ALEKSANDER KOSTRZEWA:
– XLV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka

FILIP TEODOROWICZ:
– 38 Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch

KRZYSZTOF WOREK:
– LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun: Artur Jabłoński

LUIZA BOUTIE:
– XLI Olimpiada Historyczna, opiekun: Artur Jabłoński

OSKAR SARZYŃSKI:
– XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka (wyróżniona praca badawcza)

MACIEJ PIEJKO:
– XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Jolanta Drózd (wyróżniona praca badawcza)

PIOTR SZUMIELEWICZ:
– XVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHALINA MICHOROWSKA:
– III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska

KRYSTIAN OLECHOWSKI:
– XIII Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, opiekun: Beata Krasuska

WITOLD TOKARSKI:
– XXXIII Olimpiada Języka Łacińskiego, opiekun: Irena Tryc

NATALIA PIĘTA:
– XLIII Olimpiada Biologiczna, opiekun: Jolanta Drózd