LAUREACI:

IGOR ZYDLEWSKI:
- Laureat LXV Olimpiady Chemicznej
- Laureat I stopnia, Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, chemia
- III miejsce w XXXIV Konkursie Chemicznym, Politechnika Warszawska

JAN TRZCIŃSKI:
- Laureat LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

ROBERT NOWECKI:
- Laureat LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

MARCELI KORBIN:
- II miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatyczno-Matematycznej

JAN PIOTROWSKI:
- Laureat LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

JAN PAKIEŁA:
- Laureat XXX Olimpiady Filozoficznej

LUA CROWLEY:
- Laureatka 41 Olimpiady Języka Angielskiego (2 miejsce w Polsce)

MATEUSZ LORENC:
- Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, opiekun: Małgorzata Wiśniewska

ADAM TRYNISZEWSKI:
- X Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" w dziedzinie geografia z elementami geologii, opiekun: Karolina Wolszczak

RAFAŁ RUSAK:
- XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska
- V Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska

WERONIKA ŚMIERZYŃSKA:
- XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, opiekun: Adam Jaczewski

DOMINIKA ŚMIERZYŃSKA:
- XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, opiekun: Adam Jaczewski

MARTYNA MROZEK:
- XL Olimpiada Języka Francuskiego, opiekun: Edyta Nałęcz-Dźwigała

MATEUSZ KĘDZIORA:
- LXII Olimpiada Chemiczna, opiekun: Małgorzata Karwowska-Stefaniak

KAROLINA KASPRZYK:
- XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

KIJAN CROWLEY:
- 38 Olimpiada Języka Angielskiego (9 miejsce w Polsce), opiekun: Danuta Przeździecka

ZUZANNA MOROZ:
- III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska
- X Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska

KATARZYNA BUBIEŃ:
- XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka

ANNA ZAPOLSKA:
- XIX Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu, opiekun: Beata Wanago-Wojtczak

JAKUB STASIK:
- 1 miejsce w Polsce w XXVI Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHAŁ DĄBROWSKI:
- XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

ADAM PUCHALSKI:
- XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MACIEJ FELCZAK:
- XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska


FINALIŚCI:

BARTOSZ BOGUCKI:
- finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

JAN ZAJĄCZKOWSKI:
- finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

MATEUSZ KĘDZIORA:
- LXIII Olimpiada Chemiczna, opiekun: Małgorzata Karwowska-Stefaniak

SZYMON BURSZTA:
- 58 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun: Artur Jabłoński

MACIEJ SAWCZUK:
- Ogólnopolski Konkurs Fizyczny ,,First step to Nobel Prize", opiekun: Anna Drosio

MARCIN ZIÓŁKOWSKI:
- XXX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska
- XII Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska
-
LUA CROWLEY:
- XLI Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch
- 40 Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch

KAROLINA KASPRZYK:
- XI Olimpiada Przedsiębiorczości, opiekun: Zuzanna Zielińska

MARCIN MIŁOSZ:
- XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHALINA MICHOROWSKA:
- XXIX Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

ALEKSANDER KOSTRZEWA:
- XLV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka

FILIP TEODOROWICZ:
- 38 Olimpiada Języka Angielskiego, opiekun: Anna Cioch

KRZYSZTOF WOREK:
- LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, opiekun: Artur Jabłoński

LUIZA BOUTIE:
- XLI Olimpiada Historyczna, opiekun: Artur Jabłoński

OSKAR SARZYŃSKI:
- XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Anna Hnydka (wyróżniona praca badawcza)

MACIEJ PIEJKO:
- XLIV Olimpiada Biologiczna, opiekun: Jolanta Drózd (wyróżniona praca badawcza)

PIOTR SZUMIELEWICZ:
- XVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej, opiekun: Zuzanna Zielińska

MICHALINA MICHOROWSKA:
- III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania, opiekun: Zuzanna Zielińska

KRYSTIAN OLECHOWSKI:
- XIII Międzynarodowa Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, opiekun: Beata Krasuska

WITOLD TOKARSKI:
- XXXIII Olimpiada Języka Łacińskiego, opiekun: Irena Tryc

NATALIA PIĘTA:
- XLIII Olimpiada Biologiczna, opiekun: Jolanta Drózd


Zamknij menu
Skip to content