WARSZTATY TEATRALNE
Hoffmaniaczki i Hoffmaniacy mają wiele okazji do rozwoju swojej teatralnej pasji. Jedną z nich są warsztaty teatralne prowadzone przez prof. Joannę Karpińską oraz Pana Marcina Pietruszkę. Efekty pracy uczestniczek warsztatów i prowadzących mogliśmy obserwować podczas tegorocznego Festiwalu Teatralnego 12 minut. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych sztuk. Inną okazją do rozwoju umiejętności teatralnych będzie Wędrowny Obóz Teatralny w górach, na którym Ci sami prowadzący, co na warsztatach, wprowadzą uczestników w świat teatru w jego performatywnej i plenerowej odsłonie. Zachęcamy do zobaczenia plakatu!


ZDJĘCIA Z BIOCENU
Część klas, w czasie nauczania stacjonarnego, miała okazję uczestniczyć w warsztatach w Biocentrum Edukacji Narodowej. Używając profesjonalnych metod naukowych i badawczych, zajrzeliśmy do świata nauki. Braliśmy udział w warsztatach o różnej tematyce (np:. Zbadaj swoje DNA) – każde odwiedziny w BioCENie rozwinęły nasze umiejętności i wiedzę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wyjść!


WYJAZDY ZIMOWE
Wieloletnią tradycją naszej szkoły są wyjazdy zimowe, które są okazją do podszkolenia swoich umiejętności narciarskich i snowboardowych oraz integracji zarówno wewnątrzklasowej, jak i międzyklasowej. Są to dla naszych uczniów dni pełne odpoczynku w zimowej aurze i dobrej zabawy w gronie swoich kolegów i koleżanek.


KIERMASZ CIAST
Z inicjatywy katechetów odbywa się co roku w Hoffmanowej kiermasz ciast. Zysk ze sprzedaży jest wykorzystywany na zakup przedmiotów takich jak: pieluchy, mokre chusteczki i inne artykuły higieniczne, które są później przekazywane do Domu Dziecka im. ks. Badouina przy ulicy Nowogrodzkiej 75. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej akcji charytatywnej.


CHÓR SZKOLNY
W Hoffmanowej prężnie – nawet w warunkach pandemicznych – działa chór szkolny, którego śpiew ubogaca uroczystości szkolne takie jak Święto Szkoły. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chór nagrał kolędę, do której wysłuchania serdecznie zapraszamy!

Jest taki dzień…


hoffgarden_print.jpeg
_83A1516.jpeg
2020_wosp