Tekst: Ewa Nizińska
Zdjęcia: H. Roszkowska, I. Tobiasz, Sz. Kucharski


Play
Slider

28 marca Hoffmanowa otworzyła drzwi dla kandydatów i ich rodziców. Pierwszoklasiści, wspierani przez wcale liczną grupę swoich rok starszych kolegów, po kilkumiesięcznych przygotowaniach, pełnili rolę gospodarzy.

Uczniowie wywiązali się ze swojego zadania bardzo dobrze: nie tylko oprowadzali gości po szkole, prezentowali poszczególne profile i realizowane w szkole projekty, odpowiadali na setki pytań, ale również przygotowali pokazy biologiczne, chemiczne i fizyczne. Przez niemal cztery godziny zapoznawali gości z panującą w szkole atmosferą. Rodzice i kandydaci dwukrotnie szczelnie wypełnili salę gimnastyczną, by wysłuchać informacji dotyczących funkcjonowania szkoły przekazywanych przez Dyrekcję. Choć trudno w to uwierzyć, podczas HoffDay’a odwiedziło nas ponad 5 tysięcy osób.

Jeszcze przed popołudniowym wydarzeniem można było obejrzeć przygotowany przez pierwszoklasistów krótki film promujący szkołę: “Hofficial dance tour” oraz posłuchać wywiadu w radiu “Czwórka”. Zachęcamy do zapoznania się z tymi materiałami i obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego.

Wywiad radiowy: DZIEŃ OTWARTY W HOFFMANOWEJ. CO SIĘ DZIAŁO?


Zamknij menu
Skip to content