Slider

Listy i gratulacje otrzymane z okazji jubileuszu 145-lecia Hoffmanowej


GALA
Zapraszamy absolwentów, byłych pracowników szkoły, wszystkich współpracowników i przyjaciół IX Liceum Ogólnokształcącego im. Klementyny Hoffmanowej na galę jubileuszową 25 listopada 2019 roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej.
Po gali przewidujemy czas na spotkania absolwenckie, oglądanie wystaw w salach lekcyjnych i udział w atrakcjach przygotowanych przez uczniów oraz poczęstunek.

FESTIWALE
W ramach obchodów jubileuszu szkoły odbędą się:
w dniach 26-27 listopada 2019 r. X Festiwal Małych Form Teatralnych 12 Minut
w dniach 28-29 listopada 2019 r. III Festiwal Filmowy 9 Minut

STYPENDIUM
Wyjątkową formą upamiętnienia 145-lecia działania naszej szkoły będzie przyznanie podczas gali jubileuszowej stypendiów uczniom za wyjątkowe osiągnięcia naukowe oraz za pracę na rzecz szkoły. Wysokość stypendium oraz liczba nagrodzonych uczniów zależy od zebranej w formie zbiórki internetowej na konto Rady Rodziców IX LO im. K. Hoffmanowej finałowej kwoty.
Gorąco zachęcamy do wpłat dowolnej wysokości na konto:

 

RADA RODZICÓW IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
Santander Bank Polska
nr konta 62 1090 2851 0000 0001 0920 9258
koniecznie z tytułem wpłaty: STYPENDIUM

 

Każda wpłata w wysokości co najmniej 100 zł zostanie nagrodzona symbolicznym upominkiem – szkolnym kubkiem, wysłanym na wskazany adres.

 


BROSZURA
Opowieść o Klementynie Hoffmanowej, historia pensji, gimnazjum i liceum, wspomnienia absolwentów i informacje bieżące na temat szkoły zebrane i zredagowane przez uczniów to treść bogato ilustrowanej broszury dostępnej podczas wydarzeń jubileuszowych w szkole.

Zamknij menu
Skip to content